داوطلب کنکور دکتری معماری هستم و علاقه مند به زبان سال گذشته با درصد زبان حدود 25 رتبه 190 رو کسب کردم البته مصاحبه نرفتم. چون راستش یه دلیل شرایط زندگیم عجله ای برای دکتری گرفتن ندارم کلاس زبان دکتر رستمی رو رفتم. من که از زبان بیزار بودم شیفته اش شدم و تصمیم گرفتم پاسخ نامه تشریحی سوالات دکتری زبان معماری رو آماده کنم. همینجا از استاد گرامی،دکتر رستمی، تشکر می کنم، هرچند تقریبا مطمئنم هرگز این متن رو نخواهد دید.  سوالات و پاسخنامه تشریحی هر سال در قالب یک پکیج آماده شده. برا .پکیج زبان مهاجرنیا,پکیج زبان انگلیسی,پکیج زبان نصرت,پکیج زبان جاوید,پکیج زبان باقری,پکیج زبان دکتر مهاجرنیا,پکیج زبان آلمانی,پکیج زبان شهاب اناری,پکیج زبان ملک پور,پکیج زبان منوچهری,پکیج زبان آرش نیا,پکیج زبان فرانسه,پکیج زبان بدن,پکیج زبان روسی,پکیج زبان رضا آرش نیا,پکیج زبان عمو یام یام,پکیج زبان مهران میرزایی,پکیج زبان انگلیسی رزتا استون,پکیج زبان کنکور,پکیج زبان روسی نصرت

آموزش کسب درآمد از تلگرام 1398

دانلود سوالات زبان دکتری معماری

ست ساعت مچی Walar طرح Glor

زبان ,پکیج ,دکتری ,معماری ,رو ,تشریحی ,پکیج زبان ,دکتری معماری ,زبان دکتر ,زبان روسی ,مهاجرنیا پکیج ,زبان دکتری معماری

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

لایف هکر | هک زندگی | فوت کوزه گری در زندگی | نقد و بررسی | lifehack |لایف هک جیران من کوالا Unknown memory خرید جزوات و فایل های دانشگاهی گیفت کارد نصب کولرگازی در تهران و تعمیر کولرگازی در تهران و سرویس کولر گازی در تهران touristgah گروه متفکران آینده کاف_خ